Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

 

Budova DSSP je umístěna v klidné okrajové části Pacova. Přilehlý park s altánem nabízí příjemné posezení a zázemí nejen klientům, ale i veřejnosti. Poskytování sociálních služeb je rozčleněno do dvou hlavních částí. První část tvoří Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem, druhou Byty zvláštního určení, kde je poskytována Pečovatelská služba. Obě části jsou vzájemně propojeny chodbami a každá z nich má svůj výtah. Ve všech patrech jsou k dispozici společenské prostory a toalety pro veřejnost. Klienti mají zaručen bezbariérový přístup do všech částí budovy a venkovních prostor.

 

Přízemí

U hlavního vchodu se nachází místnost pro ergoterapii, administrativní prostory, místnost pro zemřelé, garáže, prádelna, sklady stravovacího provozu, šatna pro zaměstnance, dílna, úklidová komora a pronajaté prostory.

 

I. patro

Tuto část tvoří jídelna a kuchyně, klubovna Domova se zvláštním režimem, bufet, byty zvláštního určení, kadeřnictví, rehabilitace a místnost pro pedikúru.

 

II. patro

Zde se nachází sesterna, pokoje klientů Domova se zvláštním režimem, byty zvláštního určení, a sklady ložního prádla.

 

III. patro

Tato část je vyhrazena pro pokoje klientů Domova pro seniory, šatnu a odpočinkovou místnost pro personál a byty zvláštního určení. Je zde také umístěn automat na kávu.

 

IV. patro

Na tomto patře jsou pokoje pro klienty Domova pro seniory, společenská místnost, kuchyňka, zimní zahrada, ekumenická kaple, byty zvláštního určení a kotelna.

 

V. patro

Zde se nachází velká společenská místnost, knihovna a půdní prostory.