Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality z domova > Aktuální informace z Domova

Aktuální informace z DomovaDům sociálních služeb Pacov se po tomto týdnu ocitl ve složité situaci. Nadále probíhá vládou nařízené pravidelné testování pomocí antigenních testů, které podstupují jak klienti, tak zaměstnanci. Nákaza COVID-19 se bohužel potvrdila ve větší míře u klientů a zaměstnanců na pobytové sociální službě Domov pro seniory. Covid pozitivní klienty oddělujeme od negativních a samozřejmě informujeme kontaktní osoby nakažených klientů. Všichni zaměstnanci pracují v ochranných pomůckách a s maximálním pracovním nasazením. Díky HZS došlo k plošné dezinfekci prostor Domova pro seniory. Vše konzultujeme s Krajskou hygienickou stanicí a zřizovatelem Domova.

 

Domov se začíná dostávat do složité personální situace, boj s nákazou nebere konce a na týmu pracovníků je již znát únava a vyčerpanost. Proto se obracím s žádostí o pomoc na Vás. V případě zájmu o pomoc Domovu nás, prosím, kontaktujte. Za jakoukoli formu pomoci budeme vděčni.

 

Děkujeme a myslete na nás všechny.

 

leták-brigáda.png

 

Pučálková Michaela

Ředitelka DSSP


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů