Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality z domova > Informace o návštěvách

Informace o návštěváchVážení přátelé,

 

výsledkem posledního plošného antigenního testování je, že všichni klienti i zaměstnanci jsou negativní a onemocnění Covid-19 se nyní v naší organizaci nevyskytuje. Klienti byli přemístěni z izolace na své pokoje a covidové oddělení je v tuto chvíli mimo provoz. Od pondělí 24.1.2022 budou opět povoleny návštěvy klientů v následujícím režimu:

 

Návštěvní hodiny jsou od 14:00 do 16:00 v pracovních dnech (PO-PÁ) bez předchozího objednání.

 

Každý návštěvník od 6 let věku je povinen před vstupem do budovy prokázat svou bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

  • negativním výsledkem antigenního testu provedeného v odběrovém místě či u praktického lékaře (jeho platnost je 24 hodin) nebo
  • negativním výsledkem PCR testu (jeho platnost je 72 hodin) nebo
  • dokladem o ukončené vakcinaci s tím, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu (termín posledního očkování nesmí být starší 270 dní, poté je nutná posilující dávka)
  • lékařským potvrzením o prodělání COVID-19 s ochrannou lhůtou 180 dnů

Každý návštěvník od 15 let věku je povinen použít vlastní čistý respirátor třídy FFP2 nebo KN95, děti od 2 do 15 let mohou použít roušku, děti do 2 let mají z ochrany dýchacích cest výjimku.

 

S ohledem na nastupující vlnu varianty omikron, prosíme všechny návštěvníky, aby se během návštěv chovali zodpovědně a důsledně používali respirátory. Pokud cítíte jakékoli příznaky respiračního onemocnění, zvažte odložení návštěvy na dobu, kdy se budete cítit lépe.

 

Děkujeme

 

Vaše DSSP


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů